Infrastruktura

Żłobek zlokalizowany jest w Opolu w zacisznym zakątku placu Teatralnego, daleko od ruchliwej drogi i ulicznego zgiełku. Umiejscowiony jest w piętrowym budynku w sąsiedztwie przedszkola publicznego. W żłobku znajdują się nowocześnie i przytulnie wyposażone sale zabaw, łazienki, szatnie dzieci i jadalnia.

Dzieci młodsze z Grupy I zapraszamy na piętro budynku gdzie znajdują się dwie urocze i obszerne sale zabaw, łazienka, szatnia dzieci. Natomiast w parterowej części zlokalizowane są trzy sale zabaw, jadalnia, łazienka i szatnia dzieci, z których korzystają starszaczki z Grupy II.

Wszystkie pomieszczenia żłobka zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pobytu dzieci  potwierdzone pozytywną opinia komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej oraz państwowego inspektora sanitarnego oraz ściśle dostosowane są do wymogów lokalowych i sanitarnych ustalonych w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status