Oferty ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2018/2019

Ubezpieczenie w zakresie NNW

 

Informujemy, że w obecnym roku szkolnym nasza placówka nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów ubezpieczenia w zakresie NNW. Poniżej przedstawiamy oferty dwóch firm ubezpieczeniowych. Aby ubezpieczyć dziecko należy wejść na jedną z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

  1. Oferta Nord Partner Sp. Z o.o., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A.. Każda z ofert obejmuje 5 wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu i wysokości składki. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenieuczniow.pl – kod dostępu do oferty: B2JT5F

  1. Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w InterRisk TU S.A. w jednym z 6 wariantów, bazuje jednak na innych założeniach i schematach.Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na wskazanych platformach internetowych.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status