Oferty ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2019/2020

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zmiany i wymogi w zakresie dystrybucji ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej przygotowaliśmy nowy model zawierania umów ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2019/2020. W związku z tym w załączeniu przesyłamy przygotowane pismo, informujące o aktualnym stanie prawnym i proponowanym przez nas rozwiązaniu.

 Tak jak w roku ubiegłym  uprzejmie informujemy , iż materiały reklamowe dotyczące ubezpieczenia NNW dzieci  takie jak ulotki oraz plakaty dla rodziców zostaną dostarczone do Państwa szkół.

Przypominamy, iż w roku 2019 będziemy obecni pod nowym adresem strony: www.ubezpieczdziecko.pl

Wspólnie z Uniqa TU S.A zostały starannie wypracowane i przygotowane do wdrożenia trzy warianty ubezpieczenia dla uczniów Państwa szkół.

Chcąc zapewnić jeszcze większy komfort dzieciom jak i rodzicom tylko u nas wraz z ubezpieczeniem NNW dzieci jest możliwość ubezpieczenia rowerów należących do całej rodziny za jedyne 45 zł rocznie.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status